TANARCRESTIN.net
 




Forum | Regulament | Cautare | Inregistrare | Login

Nu esti conectat.

tcForum/ADMINISTRATIV/COMENTARII Moderat de april, m3diator  
Autor
Mesaje Pagini: 1
m3diator
admin

Locatie: Suceava, Romania
Inregistat: 08/12/04
Subiect pentru comentariile adiacente subiectelor/mesajelor de la acest topic.

Daca aveti intrebari sau comentarii legate de anumite mesaje ale celorlalti, care nu au legatura cu subiectul, sunteti invitati sa le discutati aici.


01/11/11 17:37

   
Sword
membru

Locatie: Hunedoara Romania
Inregistat: 01/02/08
O intrebare, daca tot suntem la comentarii: mi se pare ciudat ca pe unul din cele mai mari forumuri crestine sa se gazduiasca reclame la cartile de ghicit a lui Madame Lenormand, care apare jos pe pagina. Nu se pot tria cumva ce fel de reclame se gazduiesc? Am mai vazut pe un alt site crestin reclame la sex online...numa intreb si eu.

_______________________________________
Cu putina credinta poti muta muntii, dar cu ceva intelepciune ii vei lasa la locul lor.

08/02/12 11:26

   
+Archangel+
Moderator

Locatie: Ploiesti, RO
Inregistat: 05/07/06
Probabil din cauza lui Google. Ca el pune reclame intr-o pagina in conformitate cu profilul vizitatorului. Adica doi utilizatori pot vedea reclame diferite pe aceeasi pagina. Dar asta doar daca vorbim de reclamele prin Google.

_______________________________________
A sti nu inseamna a fi!

08/02/12 11:55

   
Old
Moderator

Locatie: cluj
Inregistat: 18/01/08

ultimul mohican a scris:

... am o serie de idei/ cereri, pentru imbunatratirea

unele ar putea fi imbunatatirea, altele modificarea (inrautatirea :D )

1.JURNALELE: La asta am comentat destul de mult. Ar fi bune daca comentariul ar fi imediat dupa...

2. FUNCTIA DE A GASI TOATE MESAJELE, POSTARILE UNUI USER. Daca ceri cu gand rau, sa risipesti in placerea ta, nu primesti. :P

3. STABILIREA UNUI TIMP FIX (3-5 ORE ETC) IN CARE UN USER ISI POATE SERGE SAU MODIFICA MESAJELE. Nici aici nu te sustin. :D
Daca platforma ar permite asa ceva, 3-5 ore este prea mult. Ar fi destul juma de ora.

4.FUNCTIA DE A PUTEA VEDEA CE FACE UN USER ONLINE SI CATI USERI SUNT/ CITESC UN ANUMIT THRED. Adica sa fii un mic dumnezeu. Cu aceasta funcie nu as fi de acord sa se dea nici macar moderatorilor sau adminilor.

5.INFORMATII TRECUTE LA AVATARUL USERILOR.pm, mutat aici nu e informatie, ci e functie. informatie ar fi adresa, (daca si-o trece), varsta, poza, ce animal preferat are, etc, dar nu prea vezi nici locatia, decat in putine cazuri.
chestia cu like ar fi cool, dar nu stiu cat de util.

6.EMOTICOANE. Mai multe emoticoane, amuzante triste etc. Emoticoane exista mai multe, doar sa stii sa le pui.

7. POOL/SONDAJ. uite, la asta sunt neutru, sa nu zici ca te contrez peste tot.


Ai cerut multe chestii ca macar ceva sa primesti?
S-ar prea putea sa nu primesti nimic pentru ca ai fost prea lacom.

Ultima modificare de Old (22/02/12 15:11)


_______________________________________
Cunosti cu adevarat valoarea vietii in momentul in care viata atarna de un fir ce-i gata sa se rupa.

22/02/12 15:02

   
ultimul mohican
membru

Inregistat: 23/03/10
1. pe o multime de thred-uri cam pe toate se ia un citat de pe un subiect si se comenteaza la comentarii. problema ar fi culmea, la jurnale ca s-ar pierde coerenta. (cum ai facut si tu aici, puinand userii care vor sa inteleaga sa deschida si thred-ul de "idei pt forum" si cel de comentarii)

2. nu e obligatoriu sa primesc. nu sunt singurul parca, care am cerut asta si eu zic ca ar fi ceva ok.

3.majoritatea forumurilor au mai mult de juma'de ora. dar...

4. da. iti dai seama ce deranjant ar fi sa ma vada cineva citind un anumit subiect, sau sa se vada cati useri sunt pe un anume thred (functie care a au si functioneaza f. bine pe multe forumuri)

5. functia de pm sa fie trecuta, in dreptul avatarului, ca si functia de cate mesaje are un user este ceva foarte util bun si eficient, dar fiecare cum crede.

primesc bine, de fapt nu primesc eu si primeste forumul, nu primesc iarasi bine :)


_______________________________________
"Eu arat altora calea cea dreapta, pe care am cunoscut-o tarziu, cand eram obosit de ratacire"

22/02/12 17:04

   
Old
Moderator

Locatie: cluj
Inregistat: 18/01/08
Ce frumos!

Suntem asortati sezonului.
Gata cu ciresele! Acuma avem pepeni! :D
Imi place schimbarea.


_______________________________________
Cunosti cu adevarat valoarea vietii in momentul in care viata atarna de un fir ce-i gata sa se rupa.

24/07/12 22:58

   
antonela
Moderator

Locatie: Romania
Inregistat: 02/11/05
Si mie imi place.:)

@ pe langa pepeni avem si buburuze.:D

Ultima modificare de antonela (24/07/12 23:01)


_______________________________________
Căci Tu eşti Stânca mea, Cetăţuia mea, şi, pentru Numele Tău, mă vei povăţui şi mă vei călăuzi. Psalmul 31:3

24/07/12 23:00

   
march
membru

Locatie: Resita, Romania
Inregistat: 27/02/12
Acu  am apucat si eu sa vad despre ce e vorba. :D Am ramas fara cuvinte. Mi-as dori mult sa fie reale... :D:D

_______________________________________
"Care este, în adevăr, neamul acela aşa de mare încât să fi avut pe dumnezeii lui aşa de aproape cum avem noi pe Domnul Dumnezeul nostru, ori de câte ori Îl chemăm?"
                    Deuteronom 4:7

25/07/12 09:02

   
mohicanul
membru

Inregistat: 31/01/13
"mohicanul" ie "ultimul mohican", adica io. problema ie ca nu mai am vechiul emeil si nu mai stiu parola. deci, rog conducerea sa-mi trimita o parola pt. vechiul nick si apoi sa anuleze acest cont. daca cumva ie dubii pot lua legatura cu feed sau oblio etc. pt a confirma ca io ie io.

31/01/13 13:51

   
Old
Moderator

Locatie: cluj
Inregistat: 18/01/08
ideea e ca e doua conturi care trebuie sterse, nu doar unul. E mohicanul si ultimul_mohican pe care l-ai deschis tot azi. Asta in caz ca esti aceeasi persoana ce avea userul ultimul mohican.

Se poate verifica, da.

pai, in primul rand, se poate genera o noua parola pe mail-ul vechi cu care ai deschis contul  "ultimul mohican".

Ultima modificare de Old (31/01/13 14:46)


_______________________________________
Cunosti cu adevarat valoarea vietii in momentul in care viata atarna de un fir ce-i gata sa se rupa.

31/01/13 14:45

   
mohicanul
membru

Inregistat: 31/01/13
nu mai am acel meil old. da ie doua ca am gresit ceva la primul deschis azi. deci imi trebe o parola trimisa pe meilul asta cu care am deschis"mohicanul"

31/01/13 14:48

   
Old
Moderator

Locatie: cluj
Inregistat: 18/01/08
Uite, mai e o intrebare; nu e interogatoriu ci vrem sa ne asiguram ca nu sparge nimeni contul unui om serios: Intrebarea e stii adresa de mail de la care ai deschis primul cont. Nu neaparat cu punct si virgula, ci numele pe care l-ai trecut ca mail acolo? poti s-o trimiti pe privat daca vrei sa nu zici public, sa comparam cu ce vedem noi ca este. Poti si sa vb cu feed, sau arch, cu oricine, e ok. Cred ca ai prins ideea. Arch intra mai des daca vrei sa vb cu el. de generat o noua parola o face april. Daca este in ordine genereaza fara probleme.

_______________________________________
Cunosti cu adevarat valoarea vietii in momentul in care viata atarna de un fir ce-i gata sa se rupa.

31/01/13 15:00

   
mohicanul
membru

Inregistat: 31/01/13
cred ca solo etc. sau coco etc. meilul. cu tine am vorbit pe mess, dar nu prea des, lui april i-am trimis un pm legat de aceeasi problema in urma cu ceva vreme. de confirmat o poate face feed ca-i pot da un web ca sa ma recunoasca.. cu oblio am vorbit mereu la telefon.  in alta ordine de idei ridica-te in picioare cand imi tastezi. ie clar acum ca io ie? :D

(dubiile tale ie bine intemeiate ca poate veni oricine sa ceara o parola a vreunui user)

pana una alta sper ca ie ok ca tastez de pe nick-ul asta.

mi-e ok si daca ramane nickul asta. mi-am facut special alt cont, cu nick relevant, pt ca sa se stie cine tasteaza. niciodata nu mi-au placut clonele. unde mai ie placerea sa ma cert cu irlanda, daca nu stie cu cine discuta? :D

Ultima modificare de mohicanul (31/01/13 15:49)


31/01/13 15:19

   
april
admin forum

Locatie: Germania
Inregistat: 15/10/05
mohicane, n-am primit recent niciun mesaj privat de la tine.

iti pot schimba parola si ti-o pot trimite prin mesaj privat la numele asta. nu e nevoie de mail.


_______________________________________
Every Day Brings New Blessings

31/01/13 20:59

   
mohicanul
membru

Inregistat: 31/01/13
nu era recent, nu am fost eu suficient de explicit, ma refeream ca am mai avut o situatie asemanatoare, cand esti disponibila, trimite-mi un pm, sau un meil la adresa aceasta cu care m-am inregistrat, cu parola pt. vechiul cont. mersi anticipat.

04/02/13 13:02

   
mohicanul
membru

Inregistat: 31/01/13
de ce am un delmoniko pe forum? si mai imi da si o eroare cand ma uit pe "Pagina lui"

16/05/13 23:47

   
april
admin forum

Locatie: Germania
Inregistat: 15/10/05
ai ?

si-a facut alte conturi, dar le-am sters. probabil o sa-si faca in continuare altele.


_______________________________________
Every Day Brings New Blessings

16/05/13 23:50

   
mohicanul
membru

Inregistat: 31/01/13
okdoki, mersi de raspuns. voi cand dati accept unui cont nu va uitati la nick? sau se face automat? habar n-am.

16/05/13 23:52

   
Old
Moderator

Locatie: cluj
Inregistat: 18/01/08
E pus pe automat sa nu astepte cei ce vor sa-si faca cont. (E vorba de cei bine intentionati)

_______________________________________
Cunosti cu adevarat valoarea vietii in momentul in care viata atarna de un fir ce-i gata sa se rupa.

17/05/13 18:55

   
Pagini: 1    



Felicitari Craciun, Felicitari cu ocazia Craciunului si Anului Nou, Felicitari electronice de sarbatori, Felicitari cu mesaj crestin Nasterea Domnului, Mesaje sarbatori de iarna, Urari de Anul nou, Urari sarbatori
felicitari electronice mesaj inviere felicitari sfintele pasti felicitare online pentru pasti felicitari crestine cu mesaj din Biblie felicitare cu mesaj de inviere felicitare cu mesaj de inviere felicitare crestina verset biblic inviere
Mergeti la
Powered by PunBB
© Copyright '02-'04 Rickard Andersson




© 2005-2018 TANARCRESTIN.net