TANARCRESTIN.net

Forum | Regulament | Cautare | Inregistrare | Login

Nu esti conectat.

tcForum/Despre si pentru noi, forumistii/Intalnire TANARCRESTIN Moderat de april, feedback  
Autor
Mesaje Pagini: 1 ... 6 7 8 9 10 11 12 ... 14
felyy
membru

Inregistat: 23/06/08
vrem dovada ca v-ati intlnit....poze

05/02/13 14:36

mohicanul
membru

Inregistat: 31/01/13
si io vreau o vila in haway, da'..... :D

05/02/13 14:40

mohicanul
membru

intr-o ora si umpic ma vad cu nenea old, deci peste patru ore o sa scrie aci ca are o parere foarte proasta despre mine si ca nu sunt un domn. s-a dus acoperirea mea :D

05/02/13 16:24

felyy
membru

cata modestie.....oare ce insemna a fi domn?

hai no o poza....doar una....ce dovezi avem noi ca v-ati intlnit? :D nu sti de unde sare iepurele :)))) :D

05/02/13 17:31

Roxana
membru

Inregistat: 14/03/08

mohicanul a scris:

daca vrei sa vii iesti binevenita.

Sarut mana :)

05/02/13 20:17

irlanda
membru

nenea Old a scris:

Bre.pot sa mai vin cu cineva?

Daca se presupune a fi o intalnire Tc, nu trebuie sa cerem permisiunea cuiva cine si cati sa vina. Daca cineva vrea s-o faca pe gazda, treaba lui, dar acest cineva nu hotaraste  nimic cu privire la intalnirea respectiva.

nenea Old a scris:

De iexemlu daca vine si irlanda ie bine?

Ah, am ratat ocazia vietii mele...si cat de mult imi doream sa vin si eu!

05/02/13 22:40

Old
Moderator

Inregistat: 18/01/08

irlanda a scris:

Daca se presupune a fi o intalnire Tc, nu trebuie sa cerem permisiunea cuiva cine si cati sa vina. Daca cineva vrea s-o faca pe gazda, treaba lui, dar acest cineva nu hotaraste  nimic cu privire la intalnirea respectiva.

Da, asa se presupune si asa a fost: intalnire TC. De asta am scris aici.
Am cerut permisiunea ca sa dau impresia c-s politicos. :D

Si am avut placerea sa ma intalnesc cu pacatosul de Mohican.
Fiind intalnire TC nu am mers singur ci a fost la intalnire si Roxana. A fost timpul prea scurt ca as fi vrut sa mai vina si altii. Ma gandeam sa-l strig si pe arch, sa vina din Ploiesti, eventual cu alti prahoveni, dar daca n-am reusit sa-l vad pe forum logat, asta e. N-am numarul lui de telefon. Noa am zis un lucru privat pe forum public. :(  (Trebuie sa gasim variante in viitor pentru alte intalniri in capitala.
Ne-am intalnit si Mohicanu a facut cinste cu un suc. (fanta de portocale; bine ca nu a venit cu coca-cola ca acuma scriam de rau despre el :D )
Asa ca scriu numa' de bine (alea rele le stie el mai bine).

E la prima impresie. Sper ca nu ma insel.

E un baiat bine intentionat, rafinat, citit. E o placere sa discuti cu el deschis anumite lucruri.

Ultima modificare de Old (05/02/13 23:11)

05/02/13 23:06

Roxana
membru

Si poate o sa-l si ascultam vreodata(daca va vrea Domnul si spre Slava Lui), in alt cadru ;) ..crestin :D :)

Si eu ma bucur ca l-am intalnit pe "pacatosul" de mohicanul :):D .

Ultima modificare de Roxana (06/02/13 06:18)

06/02/13 06:17

mohicanul
membru

fely, chiar am uitat complet de poze. serios vorbesc.

old, termina cu prostiile ca ma rusinez. acum de exemplu sunt rosu in obraji si m-am emotionat.

daca va faceti timp sambata va invit pe toti care puteti veni. asa cum a specificat si irlanda, oricine. dati semne de viata. "provincialii" pot ramane la mine peste noapte daca ie cazul. (30 de euro cazarea :D )

Ultima modificare de mohicanul (06/02/13 12:10)

06/02/13 12:10

Andreea
membru

Inregistat: 16/08/06

mohicanul a scris:

daca va faceti timp sambata va invit pe toti care puteti veni.(..)

să înțeleg că a fost o întâlnire reușită? :D

Pe când facem întâlnire și la Cluj ?

06/02/13 12:19

mohicanul
membru

vorbim de bucuresti andreea, bucuresti. ai trenuri :D (io nu am)

intalnire reusita? mai aveam putin si ma bateam cu old, da m-a oprit roxana :D

06/02/13 12:22

Andreea
membru

Inregistat: 16/08/06

mohicanul a scris:

vorbim de bucuresti andreea, bucuresti. ai trenuri :D (io nu am)

Serios? București zici. Ce e aia:D Ideea cu întâlnirea din Cluj era într-un alt paragraf. :p

intalnire reusita? mai aveam putin si ma bateam cu old, da m-a oprit roxana :D

Wow. Când l-am cunoscut pe Old părea destul de pus pe șotii..Zici că s-a schimbat. (atunci neapărat trebuie să ne mai vedem Old-ule! :D )

Ultima modificare de Andreea (06/02/13 12:41)

06/02/13 12:41

the_stranger
membru

Inregistat: 15/01/08
Andreea, dacă nici cu imaginea pizzei delicioase pe care stim sa o face nu-l convingem....;P

Ultima modificare de the_stranger (06/02/13 12:50)

06/02/13 12:48

Site web  
dhannyella
membru

Inregistat: 06/06/09
the_stranger,unde ziceai ca stati ? :P
eu,daca pot,vin la intalnire si daca nu primesc nimic :P...ma bucur sa va intalnesc!!! :) [nu-i asa ca-s cuminte ;))?]

Ultima modificare de dhannyella (06/02/13 13:27)

"Ce bine stii sa-ti intocmesti caile cand este vorba sa cauti ce iubesti!Chiar si la nelegiuire te deprinzi."[Ieremia 2:33]

06/02/13 13:26

felyy
membru

mohicanul a scris:

no...te irt d edata asta...

eu vrau intlnire la Alba... dau si suc si cafele si pizza....si corasante cu finetti  numai sa veniti...cand se face putin  mai cald ca sa putem iesi prin oras sa vedeti ceva :D

...

06/02/13 17:56

alex
membru

Inregistat: 02/03/09
pff... :| nu mai puneti poze de astea cu pizza, pe TC...deja salivez :))
PS: daca se face intalnire la Cluj ma bag si eu, sper sa fie doar intr-o perioada in care sa fiu putin mai liber, de preferat dupa sesiune, adica de saptamana ce vine incolo.. ;)

06/02/13 20:26

FiicaDeRege
membru

Inregistat: 03/11/08
As zice si eu cand facem o intalnire la Iasi, dar stiu sigur ca m-as inscrie numai eu, asa ca nu mai zic. :|

06/02/13 21:05

Oblio
membru

Inregistat: 03/10/10
La Iasi e ceva mai acceptabil si pentru mine, desi conteaza mult ca si momentul sa fie prielnic.

In Iasi mai era cineva din cate stiu eu, chiar daca petrece mult timp prin Bucuresti.  ;)

LE: In Cluj de aia nu vin.. nu-mi plac grauntele de porumb in pizza. :D

Ultima modificare de Oblio (06/02/13 21:27)

06/02/13 21:21

RainSong
membru

Inregistat: 08/11/06
vedeti ce rai sunteti, eu am fost si la cluj si la bucuresti - in trecere - asta-vara ;)
  Ce sa mai zic ca eu va astept in vestul civilizat, marea metropola banateana .. sau poate nu.

06/02/13 22:05

irlanda
membru

Oblio a scris:

In Iasi mai era cineva din cate stiu eu, chiar daca petrece mult timp prin Bucuresti.

Cine?

RainSong a scris:

vedeti ce rai sunteti, eu am fost si la cluj si la bucuresti - in trecere - asta-vara

Tu esti aia reaua, ca n-ai spus ca treci prin Bucuresti.

06/02/13 23:34

Old
Moderator

Inregistat: 18/01/08

mohicanul a scris:

old, termina cu prostiile ca ma rusinez. acum de exemplu sunt rosu in obraji si m-am emotionat.

daca va faceti timp sambata va invit pe toti care puteti veni. asa cum a specificat si irlanda, oricine. dati semne de viata. "provincialii" pot ramane la mine peste noapte daca ie cazul. (30 de euro cazarea :D )

Bre, vorbesti serios sau iti arde de glume? Amu io tre sa stiu ca sa nu mai mananc pana atunci. Sau nu mai postezi pana sambata si ma lasi sa stau p'aici prin comuna degeaba?
Si maine ar fi bine...pentru mine, ce zici?

07/02/13 11:24

Roxana
membru

Eu as veni cu mare drag.Faci tu pizza? ca sa stiu :D Si pentru mine ar fi mai bine maine.
Ps : dau eu praji'' :D  :)

Ultima modificare de Roxana (07/02/13 11:30)

07/02/13 11:27

mohicanul
membru

nu glumesc bre, io zic ca ie mai bine sambata , adica am lasat timp uamenilor care vor sa vina sa-si faca programul. de mancare oi face eu ceva, o salata de pui niste frigarui, vad eu. roxana da, tu poti sa vii cu wiski.

daca va ie mai la indemana maine, e ok si asa.dati un semn.

numarul meu de telefon il gasiti la oblio sau old. o sa-l postez si p-acilea ca nu ie secret international probabil.

old vii cu cineva 90 60 90? :D

Ultima modificare de mohicanul (07/02/13 13:16)

07/02/13 12:35

Roxana
membru

mohicanul a scris:

roxana da, tu poti sa vii cu wiski.

:D

Copiii bea pepsic, nu wiski, ala are otrava :D

08/02/13 06:04

antonela
Moderator

Inregistat: 02/11/05
Azi m-am intalnit cu adriana. :)

19/02/13 19:24

Pagini: 1 ... 6 7 8 9 10 11 12 ... 14    

Felicitari Craciun, Felicitari cu ocazia Craciunului si Anului Nou, Felicitari electronice de sarbatori, Felicitari cu mesaj crestin Nasterea Domnului, Mesaje sarbatori de iarna, Urari de Anul nou, Urari sarbatori
felicitari electronice mesaj inviere felicitari sfintele pasti felicitare online pentru pasti felicitari crestine cu mesaj din Biblie felicitare cu mesaj de inviere felicitare cu mesaj de inviere felicitare crestina verset biblic inviere
Mergeti la