TANARCRESTIN.net
 




Forum | Regulament | Cautare | Inregistrare | Login

Nu esti conectat.

tcForum/Crestinism practicant sau cu juma' de norma!?/COMENTARII Moderat de +Archangel+, Old  
Autor
Mesaje Pagini: 1 ... 7 8 9 10
bairstow
membru

Locatie: aiud
Inregistat: 27/10/07
Din fericire imi pari o crestina foarte de treaba si imi place ca esti pe drumul cel bun atunci cand zici ca nu te rogi decat pentru tine si fetita ta.Sunt insa convins ca te rogi si pt Bairstow si nu numai.Cel putin in scris imi pari foarte de treaba.Domnul sa te calauzeasca si imi cer iertare ca acum doi ani... :) Ne-am mai ratoit :)
Poate o sa compun in cantecel :)


_______________________________________
Daca se poate, pe cat sta in puterea noastra ,traiti in buna pace cu toti oamenii.

13/07/10 20:37

   
Magdy
membru

Inregistat: 09/01/07
E ok, stai liniştit.

14/07/10 18:17

   
+Archangel+
Moderator

Locatie: Ploiesti, RO
Inregistat: 05/07/06

Sarah a scris:

am nascut un bebe sanatos,4,550Kg,

Sarah, ar trebui sa faci niste teste pentru diabet deoarece esti predispusa la diabetul de tip 2 (si orice femeie care naste un copil cu o greutate mai mare de 4kg). Dar banuiesc (sper) ca ti s-a spus acest lucru la spital.


_______________________________________
A sti nu inseamna a fi!

21/03/11 15:36

   
Sarah
membru

Locatie: Michigan
Inregistat: 08/03/07
fii linistit ca am facut testele,si le-am trecut cu bine.Apreciez gandul bun.

_______________________________________
Tu imi dai scutul mantuirii Tale,dreapta Ta ma sprijineste,si indurarea Ta ma face mare. Ps.18:35

22/03/11 17:36

   
april
admin forum

Locatie: Germania
Inregistat: 15/10/05
Sarah, bebele e baietel :) ?

_______________________________________
Every Day Brings New Blessings

22/03/11 18:13

   
irlanda
membru

Locatie: bucuresti
Inregistat: 14/03/08

Magdy a scris:


A născut ieri la 8:45, un flăcău scump de tot, grăsun şi lungan! :)


23/03/11 10:08

   
april
admin forum

Locatie: Germania
Inregistat: 15/10/05
mersi. acum parca-mi aduc aminte de mesaj.

_______________________________________
Every Day Brings New Blessings

23/03/11 19:33

   
jezzy
membru

Inregistat: 13/03/06

+Archangel+ a scris:

Si eu cred la fel.

Am citit undeva ca atunci cand participantii la o conversatie se aproba reciproc, conversatia moare... :D


_______________________________________
I only fear that I don’t have enough time left to tell the world that there’s no time left!

05/11/11 09:00

   
+Archangel+
Moderator

Locatie: Ploiesti, RO
Inregistat: 05/07/06
Ca orice lucru de pe planeta asta nici conversatia nu e vesnica. :D

_______________________________________
A sti nu inseamna a fi!

05/11/11 09:15

   
Old
Moderator

Locatie: cluj
Inregistat: 18/01/08

RainSong a scris:

eu sunt super-incantata ca am gasit deja mai multe biserici care fac cutii pentru copilasi si o sa duc si eu. Am fost in oras si am gasit chestiute faine ...

Cam cat te costa pentru o cutie?


_______________________________________
Cunosti cu adevarat valoarea vietii in momentul in care viata atarna de un fir ce-i gata sa se rupa.

04/12/11 19:41

   
RainSong
membru

Locatie: going over Jordan
Inregistat: 08/11/06
50 de lei zice lumea ca ar fi o cutie. Acuma oscileaza, depinde ce cumperi si de unde, eu am gasit chestii ieftine si faine.
   Eu anul trecut am facut 3 si le-am trimis la Cluj ca nu gasisem in timi. Si anu asta se face-n Cluj http://shoebox.ro/2011/11/22/start-shoebox-2011/ si in alte locatii http://shoebox.ro/locatii/

Ultima modificare de RainSong (04/12/11 20:51)


_______________________________________
"se spune ca-i nevoie de curaj pentru-a muri, eu spun ca trebuie curaj pentru-a trai; si stii ca toti oamenii mor, dar nu toti oamenii traiesc .. e greu cand trebuie sa treci zilnic inca un test."

04/12/11 20:50

   
Old
Moderator

Locatie: cluj
Inregistat: 18/01/08
Cu se pot trimite la cluj? cu posta rapida?

_______________________________________
Cunosti cu adevarat valoarea vietii in momentul in care viata atarna de un fir ce-i gata sa se rupa.

05/12/11 06:36

   
RainSong
membru

Locatie: going over Jordan
Inregistat: 08/11/06

OLD TRAIAN a scris:

Cu se pot trimite la cluj? cu posta rapida?

scuze de inatrziere. Eu le-am trimis cu posta normala ca aia rapida era mult prea scumpa. Doar ca a trebuit sa cer adresa personala de la tipa care isi lasase adresa de mail pt contact.


_______________________________________
"se spune ca-i nevoie de curaj pentru-a muri, eu spun ca trebuie curaj pentru-a trai; si stii ca toti oamenii mor, dar nu toti oamenii traiesc .. e greu cand trebuie sa treci zilnic inca un test."

13/12/11 15:07

   
Pagini: 1 ... 7 8 9 10    



Felicitari Craciun, Felicitari cu ocazia Craciunului si Anului Nou, Felicitari electronice de sarbatori, Felicitari cu mesaj crestin Nasterea Domnului, Mesaje sarbatori de iarna, Urari de Anul nou, Urari sarbatori
felicitari electronice mesaj inviere felicitari sfintele pasti felicitare online pentru pasti felicitari crestine cu mesaj din Biblie felicitare cu mesaj de inviere felicitare cu mesaj de inviere felicitare crestina verset biblic inviere
Mergeti la
Powered by PunBB
© Copyright '02-'04 Rickard Andersson




© 2005-2018 TANARCRESTIN.net