TANARCRESTIN.net

Forum | Regulament | Cautare | Inregistrare | Login

Nu esti conectat.

tcForum/Webdesign/Site biserica Moderat de +Archangel+  
Autor
Mesaje Pagini: 1
julian_ivancsuk
membru

Inregistat: 08/12/05
Biserica noastra sa hotarat sa aiba un site propriu.

Sa ajuns la conluzia asta pentru ca vrem sa ne construim o noua biserica, si avem nevoie de bani, pe care noi nu ii avem in intregime;ne-am gandit ca un site ne-ar putea ajuta in situtia acesta.

Sunt useri care ar fi interesati in acest proiect?

Biserica ar fi gata sa plateasca pana la 300.

04/02/08 15:49

Ste.fan
membru

Inregistat: 15/11/05
Cu 300 de euro cu greu reusesti sa asiguri conditiile necesare pentru functionarea optima a unui site.  In plus, daca se vrea ca site-ul sa fie una din modalitatile de a aduna donatii, ar trebui sa luati in calcul si faptul ca site-ul trebuie promovat, asta implica costuri suplimentare.

In plus, o firma/ap profesionist va taxa destul de mult pentru o treaba serioasa. Daca 300 de euro este doar pretul pe care sunteti dispusi sa il platiti pentru realizarea site-ului(design si programare), va pot face o oferta si poate colaboram :)

Oricum, sper sa reusiti sa faceti o treaba buna.

04/02/08 19:40

julian_ivancsuk
membru

o sa iti dau un raspuns cat de repede!

04/02/08 23:07

julian_ivancsuk
membru

ste.fan ii bine daca iti trimit un pm sa vb mai departe sau imi dai o adresa de mail?

05/02/08 22:28

Ste.fan
membru

Inregistat: 15/11/05
am primit.

05/02/08 23:51

Old
Moderator

Inregistat: 18/01/08
Acuma, majoritatea bisericilor mai mari au site propriu. Multe transmit live.

10/09/11 21:30

giany
membru

Inregistat: 18/05/07
vad aici multe mesaje ... referitor la (m-am rugat sa fiu mai putin rautacios 1 min cred ca e de ajuns) ... felicitarile crestine ... mesajele sumt bune mai ales cele din Biblie, si as indrazni un sfat ... nu folositi mai mult de trei fonturi poate doua ar fi mai recomandat. profesorul meu de design mia recomandat ca daca folosesc trei fonturi (si diferite dimensiuni) sa am mare grija ca pot strica mai mult decat sa fac un lucru bun ...

21/05/14 03:13

Pagini: 1    

Felicitari Craciun, Felicitari cu ocazia Craciunului si Anului Nou, Felicitari electronice de sarbatori, Felicitari cu mesaj crestin Nasterea Domnului, Mesaje sarbatori de iarna, Urari de Anul nou, Urari sarbatori
felicitari electronice mesaj inviere felicitari sfintele pasti felicitare online pentru pasti felicitari crestine cu mesaj din Biblie felicitare cu mesaj de inviere felicitare cu mesaj de inviere felicitare crestina verset biblic inviere
Mergeti la