TANARCRESTIN.net
 




Forum | Regulament | Cautare | Inregistrare | Login

Nu esti conectat.

tcForum/Probleme, idei, sfaturi utile/Idei pentru organizarea nuntii Moderat de antonela, april  
Autor
Mesaje Pagini: 1 ... 2 3 4 5 6
tamarta
membru

Locatie: Cluj :D
Inregistat: 22/11/06
Dar ti le-am trimis pe mail atunci cand mi le-ai cerut. Ti-am trimis cele 2 foldere arhivate. Dar, daca vrei, iti trimit din nou :)
[din cate tin eu minte :D ]


_______________________________________
"Nu varsta aduce intelepciunea, nu batranetea te face in stare sa judeci. Iata de ce zic: Ascultati-ma! Imi voi spune si eu parerea"  Iov32:9, 10

09/09/10 00:02

   
Odrida
membru

Locatie: Iasi, Romania
Inregistat: 21/08/10
Da le-am primit, insa in casuta Spam, de aceea nu le vedeam. Scuze ca te-am incurcat degeaba.

20/09/10 12:23

   
Coryna21
membru

Locatie: Orastie, Romania
Inregistat: 13/10/10
Vreau si eu jocuri de nunta varog frumos ...am nunta la anu ce vine si sunt in pana de idei...Multumesc anticipat....Astept rasp.pe e-mail

15/10/10 00:01

   
tamarta
membru

Locatie: Cluj :D
Inregistat: 22/11/06
buna Coryna. Uita-te prin paginile din urma, ca sunt postate mai multe jocuri

_______________________________________
"Nu varsta aduce intelepciunea, nu batranetea te face in stare sa judeci. Iata de ce zic: Ascultati-ma! Imi voi spune si eu parerea"  Iov32:9, 10

15/10/10 00:31

   
danaindia
membru

Locatie: Romania
Inregistat: 01/10/05
Scenete pentru nunti crestine la urmatorul link http://www.romediacrestin.info/index.ph ... ;Itemid=57

_______________________________________
sunt ceea ce sunt, dar nu sunt nimic fara El

16/10/10 13:31

   
Odrida
membru

Locatie: Iasi, Romania
Inregistat: 21/08/10
Nu mai vine nimeni cu idei noi? Eu am acum o dilema in legatura cu muzica. Ce credeti ca ar fi potrivit pentru nunta? Nu vreau sa pun ceva obisnuit, gen muzica worship cunoscuta deja, imi doresc ca partea muzicala sa fie altfel.

24/11/10 12:11

   
tamarta
membru

Locatie: Cluj :D
Inregistat: 22/11/06
Eu as opta mai mult pe partea de worship sau ceva melodii faine in engleza; sau sa fie cineva in sala care sa cante doar partea instrumentala

_______________________________________
"Nu varsta aduce intelepciunea, nu batranetea te face in stare sa judeci. Iata de ce zic: Ascultati-ma! Imi voi spune si eu parerea"  Iov32:9, 10

24/11/10 12:39

   
Stephi
membru

Locatie: Bucuresti, Romania
Inregistat: 01/06/11
Pot sa primesc si eu fisierele cu jocuri pe mail, pretty please :D? Multumesc in avans si Dumnezeu sa va binecuvanteze

01/06/11 22:35

   
Odrida
membru

Locatie: Iasi, Romania
Inregistat: 21/08/10
Mai are cineva idei noi, diferite de ceea ce s-a scris pana acum?

06/06/11 11:03

   
erzsebet
membru

Locatie: Aghires, Romania
Inregistat: 27/10/11
Si eu asi avea nevoie de fisierele cu jocuri daca se poate.
Va multumesc.


27/10/11 20:04

   
Ade19
membru

Locatie: Alba Iulia
Inregistat: 12/03/12
Salutare, eu sunt foarte nedumerita, ma poate ajuta cine cu o problema ? As dori sa imi comand invitatii de nunta de pe internet si nu gasesc un website bun.

_______________________________________
invitatii nunta

12/03/12 10:18

   
Old
Moderator

Locatie: cluj
Inregistat: 18/01/08
ce anume nu-ti place la astia din semnatura ta?

Pretul, sau calitatea?

Eu ma gandesc ca te-ar ajuta un centru unde poti merge, fizic, sa vezi, sa propui o modificare, sa apreciezi calitatea.

Asa ceva cred ca aveti in Alba Iulia!

Ultima modificare de Old (12/03/12 10:42)


_______________________________________
Cunosti cu adevarat valoarea vietii in momentul in care viata atarna de un fir ce-i gata sa se rupa.

12/03/12 10:41

   
april
admin forum

Locatie: Germania
Inregistat: 15/10/05

Ade19 a scris:

Salutare, eu sunt foarte nedumerita, ma poate ajuta cine cu o problema ? As dori sa imi comand invitatii de nunta de pe internet si nu gasesc un website bun.

la semnatura ta cui faci reclama ? unui website prost ?


_______________________________________
Every Day Brings New Blessings

12/03/12 17:28

   
daniro
membru

Inregistat: 25/02/12
Se mai gaseste acel fisier cu jocuri? Nu de alta dar daca e ceva in plus fata de ce s-a discutat aici, am si eu nevoie!
Multumesc!


24/03/12 17:52

   
emmma
membru

Locatie: Ploiesti Romania
Inregistat: 25/04/12
tamarta mi le dai si mie prin e-mail te rog frumos?Gby

25/04/12 11:53

   
tamarta
membru

Locatie: Cluj :D
Inregistat: 22/11/06
Sa imi lasati adresele de mail intr-un mesaj privat

_______________________________________
"Nu varsta aduce intelepciunea, nu batranetea te face in stare sa judeci. Iata de ce zic: Ascultati-ma! Imi voi spune si eu parerea"  Iov32:9, 10

25/04/12 20:55

   
Cristinasl
membru

Locatie: USA, CA, Sacramento
Inregistat: 11/07/12
am fost la o nunta si mirii au avut un joc, mai bine zis erau citeva intrebari puse intr-un plic shi raspunsuri in alt plic. Intrebarile erau la mireasa si raspunsurile la mire. Ea scotea o intrebare si o citea si el un raspuns. Toate raspunsurile corespundeau intrebarilor. Daca cineva stie acest jo si are intrebarile si raspunsurile va rog ajutatima.
ex: Dragul meu o sa-mi cumperi masina noua?
RS: viseaza draga mea viseaza
O sa-mi dai in fiecare zi bani pentru shopping?
RS: pentru tine si luna de pe cer
(Sper ca atsi inteles) :/


11/07/12 12:31

   
suflet bland
membru

Locatie: italia
Inregistat: 18/01/13
help... ar trebui sa imi organizez nunta si nu stiu daca sa o fac n tara sau in strainatate... daca o fac in tara (in bucovina) nu cred ca as putea sa o fac dupa bunul plac, ce ziceti? nu sunt in tara de 4 ani, nu stiu cum functioneaza nimic in legatura cu nuntile

_______________________________________
Iov 14:1 ``Omul nascut din femeie, are viata scurta, dar plina de necazuri``

21/01/13 14:57

   
tamarta
membru

Locatie: Cluj :D
Inregistat: 22/11/06
sunt foarte multe site-uri/forumuri dedicate exclusiv nuntilor si cred ca acolo ai gasi raspuns la cele mai multe intrebari. Vezi ca ti-am trimis un mesaj privat

_______________________________________
"Nu varsta aduce intelepciunea, nu batranetea te face in stare sa judeci. Iata de ce zic: Ascultati-ma! Imi voi spune si eu parerea"  Iov32:9, 10

22/02/13 02:24

   
Cr!$s
membru

Inregistat: 07/01/09
Tamarta ai putea, te rog, sa-mi trimiti si mie fisierul acela cu jocuri, daca il mai ai? Multumesc

_______________________________________
frumusetea este in ochii celui care priveste

09/03/13 00:30

   
julian_ivancsuk
membru

Locatie: Austria,Linz
Inregistat: 08/12/05
As vrea si eu fisierul cu jocuri daca se poate va rog, cat de repede :P

Mi sa parut si interesant jocul care la descris Cristinasl 3 posturi mai in sus. Daca are cineva mai multe detalii va rog sa mi le imparatsiti :P


_______________________________________
You can never go to far, where you cant't come back!

06/07/13 09:37

   
miciu
membru

Locatie: Antonesi, St-Voda, rep.Moldova
Inregistat: 08/08/13
jocul cu intrebarile si raspunsurile era pe la mine prin calculator, doar ca in limba rusa. POate il traduc si il public, ceva mai tarziu, acum pregatesc un program de nunta si singur mai caut ceva idei.

08/08/13 22:21

   
benimr
membru

Inregistat: 02/07/15
Buna seara.
Am o rugaminte si nevoie de ajutor va rog frumos,este o nevoie urgenta..
Am nunta acum in august si as avea nevoie de cineva care sa se ocupe de organizare la sala,la masa..pentru a organiza jocuri si altele..pentru a face o atmosfera placuta,mai pe scurt sa nu intervina plictiseala intelegeti ce vreau sa zic? (un prieten care trebuia sa faca acest lucru m-a anuntat ca are o alta nunta programata cu mult timp in urma si nu mai e disponibil,putin cam tarziu mi-a dat acest raspuns final si acum nu am pe nimeni si nu cunosc astfel de oameni...) astept un raspuns..
Va multumesc!


02/07/15 23:17

   
Marius Titulescu
membru

Locatie: Cluj-Napoca, Romania
Inregistat: 27/04/16
Si eu vreau lista cu jocuri, va rog.
Multumesc anticipat!
____________________________________
Marius
invitatii


27/04/16 11:28

   
Pagini: 1 ... 2 3 4 5 6    



Felicitari Craciun, Felicitari cu ocazia Craciunului si Anului Nou, Felicitari electronice de sarbatori, Felicitari cu mesaj crestin Nasterea Domnului, Mesaje sarbatori de iarna, Urari de Anul nou, Urari sarbatori
felicitari electronice mesaj inviere felicitari sfintele pasti felicitare online pentru pasti felicitari crestine cu mesaj din Biblie felicitare cu mesaj de inviere felicitare cu mesaj de inviere felicitare crestina verset biblic inviere
Mergeti la
Powered by PunBB
© Copyright '02-'04 Rickard Andersson




© 2005-2018 TANARCRESTIN.net