TANARCRESTIN.net
 




Forum | Regulament | Cautare | Inregistrare | Login

Nu esti conectat.

tcForum/Curente si/sau erezii/COMENTARII Moderat de +Archangel+, Old  
Autor
Mesaje Pagini: 1 ... 23 24 25 26
Old
Moderator

Locatie: cluj
Inregistat: 18/01/08

JustinTime a scris:

Cred că mi-am explicat destul ipoteza. Dacă diavolul (din nou, nu neapărat Satana) a scris Biblia, atunci toți cei care o urmează pe premisa că urmează cuvântul lui Dumnezeu sunt de fapt pe drumul spre pierzanie.


Nu stiu ce indicii te-a condus spre această ipoteză. Mai mult, nu știu ce înțelegi tu prin diavolul, așa că nu pot să răspund la ce mă gândesc că ai putea înțelege, ci vreau să răspund exact la ceea ce înțelegi; fie să fiu de acord cu tine, fie să-ți combat ipoteza.


_______________________________________
Cunosti cu adevarat valoarea vietii in momentul in care viata atarna de un fir ce-i gata sa se rupa.

09/10/16 20:47

   
Pagini: 1 ... 23 24 25 26    



Felicitari Craciun, Felicitari cu ocazia Craciunului si Anului Nou, Felicitari electronice de sarbatori, Felicitari cu mesaj crestin Nasterea Domnului, Mesaje sarbatori de iarna, Urari de Anul nou, Urari sarbatori
felicitari electronice mesaj inviere felicitari sfintele pasti felicitare online pentru pasti felicitari crestine cu mesaj din Biblie felicitare cu mesaj de inviere felicitare cu mesaj de inviere felicitare crestina verset biblic inviere
Mergeti la
Powered by PunBB
© Copyright '02-'04 Rickard Andersson




© 2005-2018 TANARCRESTIN.net